Tarkibiy tuzilmalar

Bo'lim nomi

FIO

Telefon 

E-mail 

Ish vaqti

Kadrlar va menejment bo'limi 

Yusupova Nodira Pulatovna

 

78 147-96-12

nyusupova@ziraatbank.uz

9:00 – 18:00

Ichki audit

Maxmatkulov Farrux Farhodovich

 

78 147-96-17

fmahmatkulov@ziraatbank.uz

 

9:00 – 18:00

Xatarlarni boshqarish xizmati 

Razzakov Tal’at Nigmatovich

78 147-96-24

trazzakov@ziraatbank.uz 

 

9:00 – 18:00

Muammoli kreditlar va yuridik maslahat bo'limi

Tigay Tatyana Ernestovna

 

78 147-96-19

ttigay@ziraatbank.uz

 

9:00 – 18:00

Ichki nazorat bo'limi

Diyarov Bekzod Lutfulloevich

78 147-96-43

bdiyarov@ziraatbank.uz

9:00 – 18:00

G'aznachilik va moliya institutlari bo'limi

Dilora Habibullaeva

78 147-96-78

dxabibullaeva@ziraatbank.uz

9:00 – 18:00

Buxgalteriya hisobi va byudjet bo'limi

Sobirov Hamidulla Xabibulaevich

78 147-96-09

hsobirov@ziraatbank.uz

9:00 – 18:00

Operatsion markazi

Mamatov Shukhrat Shafkatovich

78 147-96-75

smamatov@ziraatbank.uz

9:00 – 18:00

Marketing bo'limi

Ahrarov Djahongir Sunnatovich

78 147-96-21

jahrarov@ziraatbank.uz

9:00 – 18:00

Kredit bo'limi

Eshmurzaev Oybek Eshnazarovich

78 147-96-05

oeshmurzaev@ziraatbank.uz

9:00 – 18:00

Kredit tahlili va monitoringi bo'limi

Raximjanova Adolat

78 147-96-50

arahimjanova@ziraatbank.uz

9:00 – 18:00

Innovatsiya va axborot texnologiyalari bo'limi

Xamidov Nusrat Ochilovich

78 147-96-07

nxamidov@ziraatbank.uz

9:00 – 18:00

Bank xavfsizligi va xizmatlar bo'limi

Karajanov Normuhammad Abdievich

78 147-96-57

nkarajanov@ziraatbank.uz

9:00 – 18:00

OPERU

Negmatov Dilmurod Abdumannopovich

78 147-97-01

dnigmatov@ziraatbank.uz

9:00 – 18:00

OPERU Bosh buxgalter

Musakhodzhaev Jamshid Kazimovich 78 147-96-38

jmusakhodzhaev@ziraatbank.uz

9:00 – 18:00

Korporativ sektor

Boğaçhan Ş.

 

bkaramursel@ziraatbank.uz

9:00 – 18:00

Yunusobod filiali

Djulibekov Jasur Nurmatovich

78 147-67-71

djulibekov@ziraatbank.uz

9:00 – 18:00

Yunusobod filiali bosh buxgalter

Halilov Akmal Abduraxmonovich

78 147-67-72

ahalilov@ziraatbank.uz

9:00 – 18:00

Samarqand bank xizmatlari markazi

Eshnazarov Hayrullo

99 010 78 36

heshnazarov@ziraatbank.uz

9:00 – 18:00

 

10/03/2021