Tarkibiy tuzilmalar

Bo'lim nomi

FIO

Telefon 

E-mail 

Ish vaqti

Inson resurslari va boshqaruv xizmati bo'limi 

Muminova Gavxar Faxriddinovna

78 147-96-04

hr@ziraatbank.uz

9:00 – 18:00

Ichki audit

Maxmatkulov Farrux Farhodovich

78 147-96-17

fmahmatkulov@ziraatbank.uz

9:00 – 18:00

Tavakkalchiliklarni boshqarish xizmati 

Azimbayev Saidjamol Muxtarovich 

78 147-96-31

sazimbayev@ziraatbank.uz 

9:00 – 18:00

Muammoli kreditlar va yuridik maslahat bo'limi

Tigay Tatyana Ernestovna

78 147-96-19

ttigay@ziraatbank.uz

9:00 – 18:00

Ichki nazorat boshqarmasi

Ahrarov Djahongir Sunnatovich

78 147-96-21

jahrarov@ziraatbank.uz

9:00 – 18:00

G'aznachilik va moliya institutlari bo'limi

Yusupov Iqboljon Adxamovich

78 147-96-78

iyusupov@ziraatbank.uz

9:00 – 18:00

Buxgalteriya hisobi va byudjet bo'limi

Sobirov Hamidulla Xabibulaevich

78 147-96-09

hsobirov@ziraatbank.uz

9:00 – 18:00

Operatsion markazi

Mamatov Shukhrat Shafkatovich

78 147-96-75

smamatov@ziraatbank.uz

9:00 – 18:00

Marketing bo'limi

Shavkiev Bekzod Xolosovich

78 147-96-35

bshavkiev@ziraatbank.uz

9:00 – 18:00

Kredit bo'limi

Eshmurzaev Oybek Eshnazarovich

78 147-96-05

oeshmurzaev@ziraatbank.uz

9:00 – 18:00

Kredit tahlili va monitoringi bo'limi

Raximjanova Adolat Axmedjanovna

78 147-96-50

arahimjanova@ziraatbank.uz

9:00 – 18:00

Innovatsiya va axborot texnologiyalari bo'limi

Adizov Ramzjon Rizoqulovich 

78 147-96-07

radizov@ziraatbank.uz

9:00 – 18:00

Bank xavfsizligi va xizmatlar bo'limi

Karajanov Normuhammad Abdievich

78 147-96-57

nkarajanov@ziraatbank.uz

9:00 – 18:00

Raqamli bank va karta tizimlari bo'limi Qodirov Ulugbek Abdusalimovich 78 147-96-36 uqodirov@ziraatbank.uz 9:00 – 18:00
Moliyaviy hisobotlar bo'limi  Abdurahmnov Shuhrat Abdusamatovich   sabdurahmanov@ziraatbank.uz 9:00 – 18:00

OPERU

Ali Og'uz O'zsoy

99 010-78-11

aoozsoy@ziraatbank.uz

9:00 – 18:00

OPERU Bosh buxgalter

Halilov Akmal Abduraxmonovich

78 147-97-03

ahalilov@ziraatbank.uz

9:00 – 18:00

Korporativ sektor

Begiyev Bahodir Iskandarovich  

78 147-97-03

bbegiev@ziraatbank.uz

9:00 – 18:00

Yunusobod filiali

Pulatov Akmaljon Turdiyevich

78 147-67-71

apulatov@ziraatbank.uz

9:00 – 18:00

Yunusobod filiali bosh buxgalter

Musahodjayev Jamshid Kazimovich

78 147-67-72

jmusahodjayev@ziraatbank.uz

9:00 – 18:00

Samarqand bank xizmatlari markazi

Eshnazarov Hayrullo

99 010 78 36

heshnazarov@ziraatbank.uz

9:00 – 18:00

Farg'ona bank xizmatlari markazi

Qurbanov Tohirjon Shukurovich

99 010 78 21

tkurbanov@ziraatbank.uz

9:00 – 18:00

Farg'ona bank xizmatlari markaziFarg'ona bank xizmatlari markaziFarg'ona bank xizmatlari markaziFarg'ona bank xizmatlari markaziFarg'ona bank xizmatlari markaziAndijon bank xizmatlari markazi

To'xhtayev Marufjon Shoxobovich

99 010 27 07

mtuhtayev@ziraatbank.uz

9:00 – 18:0009:00 - 18:00

 

25/04/2023