Banka bölümleri

Bölüm isimleri

Ad Soyad

Phone 

E-mail 

Çalıshma saatleri

İnsan Kaynakları ve Yönetim Hizmetleri Bölümü

Yusupova Nodira Pulatovna

 

78 147-96-12

nyusupova@ziraatbank.uz

9:00 – 18:00

İç Denetim Bölümü

Maxmatkulov Farrux Farhodovich

 

78 147-96-17

fmahmatkulov@ziraatbank.uz

 

9:00 – 18:00

Risk Yönetimi Bölümü

Razzakov Tal’at Nigmatovich

78 147-96-24

trazzakov@ziraatbank.uz 

 

9:00 – 18:00

Kredi Risk Tasfiye ve Hukuk Bölümü

Tigay Tatyana Ernestovna

 

78 147-96-19

ttigay@ziraatbank.uz

 

9:00 – 18:00

İç Kontrol Bölümü

Diyarov Bekzod Lutfulloevich

78 147-96-43

bdiyarov@ziraatbank.uz

9:00 – 18:00

Hazine ve Finansal Kurumlar Bölümü

Dilora Habibullaeva

78 147-96-78

dxabibullaeva@ziraatbank.uz

9:00 – 18:00

Bütçe ve Muhasebe Yönetimi Bölümü

Sobirov Hamidulla Xabibulaevich

78 147-96-09

hsobirov@ziraatbank.uz

9:00 – 18:00

Operasyon Merkezi

Mamatov Shukhrat Shafkatovich

78 147-96-75

smamatov@ziraatbank.uz

9:00 – 18:00

Pazarlama ve Satış Bölümü

Ahrarov Djahongir Sunnatovich

78 147-96-21

jahrarov@ziraatbank.uz

9:00 – 18:00

Kredi Tahsis Yönetimi Bölümü

Eshmurzaev Oybek Eshnazarovich

78 147-96-05

oeshmurzaev@ziraatbank.uz

9:00 – 18:00

Kredi Analiz ve İzleme Bölümü

Raximjanova Adolat

78 147-96-50

arahimjanova@ziraatbank.uz

9:00 – 18:00

Bilgi Teknolojileri Yönetimi Bölümü

Xamidov Nusrat Ochilovich

78 147-96-07

nxamidov@ziraatbank.uz

9:00 – 18:00

Destek Hizmetleri Bölümü

Karajanov Normuhammad Abdievich

78 147-96-57

nkarajanov@ziraatbank.uz

9:00 – 18:00

OPERU

Negmatov Dilmurod Abdumannopovich

78 147-97-01

dnigmatov@ziraatbank.uz

9:00 – 18:00

OPERU Baş Muhasebeci

Halilov Akmal Abduraxmonovich 78 147-96-38 ahalilov@ziraatbank.uz 9:00 – 18:00

Kurumsal Şube

Boğaçhan Ş.

 

bkaramursel@ziraatbank.uz

9:00 – 18:00

Yunusabad Şubesi

Djulibekov Jasur Nurmatovich

78 147-67-71

djulibekov@ziraatbank.uz

9:00 – 18:00

Yunusabad Şubesi Baş Muhasebeci

Musakhodzhaev Jamshid Kazimovich

78 147-67-72

jmusakhodzhaev@ziraatbank.uz

9:00 – 18:00

Samarqand Şubesi

Eshnazarov Hayrullo

99 010 78 36

heshnazarov@ziraatbank.uz

9:00 – 18:00

 

18.11.2021